ISOLDA dezinfekční mýdlo

 

Balení: 500 ml, 5 l

Certifikované dezinfekční tekuté tělové mýdlo s deklarovanou baktericidní účinností (60 s). Používá se k běžné a preventivní hygieně rukou, zvlášť tam, kde je třeba omezit riziko výskytu bakterií, např. v potravinářství, ve zdravotnických zařízeních, karanténních a infekčních střediscích. Neutrální pH zaručuje dokonalou harmonii s vaší pokožkou. Pro potřeby zdravotnických a potravinářských provozů je receptura upravena bez použití parfemačních složek, což umožňuje pracovníkům těchto oblastí manipulovat s předměty bez „voňavých stop“.


ISOLDA zpěňovací dezinfekční mýdlo

 

Balení: 5 l

Moderní tekuté dezinfekční mýdlo určené pro použití do zpěňovacích dávkovačů. Při aplikaci z dávkovače je uvolněno ve formě nadýchané pěny. Používá se k běžné a preventivní hygieně rukou, zvlášť tam, kde je třeba omezit riziko výskytu bakterií, např. v potravinářství, ve zdravotnických zařízeních, karanténních a infekčních střediscích. Neutrální pH zaručuje dokonalou harmonii s vaší pokožkou. Pro potřeby zdravotnických a potravinářských provozů je receptura upravena bez použití parfemačních složek, což umožňuje pracovníkům těchto oblastí manipulovat s předměty bez „voňavých stop“.
Z jednoho kanystru získáte až 10 000 dávek, t.j. cena jedné dávky je 0,03 Kč


ISOLDA dezinfekční gel SKIN – Alcohol

 

Balení: 500 ml

Alkoholový dezinfekční prostředek, s velmi dobrou dermální tolerancí, určený k přímému použití pro hygienu a dezinfekci pokožky. Použitelný zejména ve zdravotnické praxi, ale i při dalších epidemiologicky závažných činnostech (potravinářské provozy, kosmetické služby, pedikúra, manikúra, kadeřnictví, holičství). Prostředek je účinný proti širokému spektru bakterií, plísní, kvasinek a virů. Je lehce parfémován příjemnou vůní.

 

 


ISOLDA zpěňovací dezinfekční mýdlo

 

Balení: 5 l

Alkoholový dezinfekční prostředek s velmi dobrou dermální tolerancí, určený k přímému použití pro hygienu a dezinfekci pokožky rukou – zdravotnictví, potravinářské provozy, kosmetické služby, pedikúra, manikúra, kadeřnické provozy, další epidemiologicky závažné provozy. Rozetřít na umyté ruce a nechat vstřebat.

Spektrum dezinfekčního účinku

Hygienická dezinfekce: 3 ml / 30 s.
Působení baktericidní
fungicidní
mykobaktericidní
tuberkulocidní (1 min.)
virucidní – HBV, HCV, HIV (5 min.)

Typ: 1

Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.​


Loketní dávkovač

 

Praktický doplněk k aplikačnímu systému CLICK&GO! Loketní aplikace ve spojení se způsobem balení našich produktů zajišťuje maximální standard v oblasti hygieny a bezpečnosti dávkovaných prostředků. Jednoduchá montáž a příznivá cena násobí výhody tohoto aplikátoru. Jednotlivá dávka je závislá na síle stlačení. Vhodné pro dávkování mýdel, dezinfekcí, krémů i mycích suspenzí.

 

 


ISOLDA Šalvěj s biotinem

 

Balení: 100 ml

Dezinfekce pokožky je často nezbytnou součástí hygienických postupů. Potřeba antibakteriálního účinku vyvstává zvláště v podmínkách zvýšené zátěže, jako jsou kosmetické salony, potravinářské provozy a podobně. Jedinečná kombinace jemného krémového základu s antibakteriální složkou je vhodným doplňkem hygienických postupů. Krém byl testovaný na baktericidní účinky při dezinfekci rukou a pokožky pro specifické kmeny bakterií. Krém se snadno vstřebává a pokožku jedinečně zvláčňuje. Nezastupitelnou roli v péči o pokožku má i šalvějový extrakt. Šalvěj lékařská je aromatická bylina ceněná pro inhalační i vnější použití se silným antiseptickým, zklidňujícím a protizánětlivým účinkem. Velmi často se používá pro hygienu ústní dutiny a její obliba vzrůstá i pro další kosmetické aplikace, kde je nejpoužívanější pro tonizační, zklidňující, antioxidační a čistící vlastnosti. Biotin neboli koenzym R či vitamin H se v těle podílí (společně s ostatními B vitamíny a vitaminem A) na nejrůznějších biochemických reakcích, je důležitý pro obnovu a růst buněk. Antibakteriální atest: Krém byl testovaný na antimikrobiální účinek při hygieně rukou. Bylo prokázáno, že krém významně snižuje počet bakterií sledovaných kmenů. ochranný krém s antibakteriální přísadou.


Adresa

Provozovny:

PAPÍRNICTVÍ
MUDr. Šlejmara 750
345 62 Holýšov
tel.: +420 727 825 561

email:
papirnictvi@anatra.cz

Otevřeno: po - pá 9 - 17 hodin (polední pauza 12 - 12,30), so 9 - 12 hodin

Plzeňská 350
345 61 Staňkov
tel.: +420 725 426 378

email:
objednavky@anatra.cz

Plovární 3
301 00 Plzeň
Otevřeno: po - pá 8 - 14 hodin
tel.: +420 728 500 776

ANATRA s.r.o.
Sadová 567
345 62 Holýšov
tel.: +420 724 393 314

email:
anatra@anatra.cz