28.4.2012

Umývárenská oblast

CLEAMEN 410 koupelny

 

Balení: 1 l, 5 l

Prostředek určený k mytí sanitárních a umývárenských ploch jako jsou obklady, umyvadla, vany, sprchové kouty, umyvadla, baterie, vnější části toaletních mís atd. Přípravek snadno odstraňuje skvrny a nánosy vodního kamene. Přípravek obsahuje lesk který zpomaluje znečištění povrchu a dlouhodobě zlepšuje vzhled leštěných a chromovaných povrchů.

 

 


CLEAMEN 420 odpady sanitární

 

Balení: 1 l

Prostředek je určen k pročištění plastových a keramických odpadů, umyvadel, sprch, WC, kanalizace apod.

 

 

 

 


CLEAMEN 442 na podlahy kyselé

 

Balení: 1 l, 5 l

Má víceúčelové použití, je určen na postavební, periodický i denní úklid. Nepoužívá se v kombinaci s výrobky na bázi aktivního chlóru. Nepoužívat na materiály obsahující vápno nebo jiné nekyselinovzdorné materiály jako např. mramor, travertin, granit apod.

 

 

 


CLEAMEN 450 odvápňovač ploch

 

Balení: 5 l

Prostředek je určený k odstranění vápenných usazenin a vodního kamene ze všech pevných nesavých kyselině odolných ploch, zejména keramických dlažeb a obkladů.

 


CLEAMEN 451 gelový odvápňovač nerezových ploch a technologií

 

Balení: 6 kg

Prostředek určený k odvápňování nerezových zařízení jako jsou myčky nádobí, pračky, varné konvice, varné nádoby a napařovače, nerezové plochy v kuchyních, sprchách a bazénech.
Odvápňovač beze zbytku likviduje problémové usazeniny a zanechává tyto plochy čisté. Díky obsahu antikorozních látek nenarušuje kovové povrchy.